§  Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, son teknoloji ile geliştirdiği ve dünyanın dört bir yanına ihraç ettiği yenilikçi ürünlerini, sektörün bölgedeki en büyük buluşması olan Automechanika İstanbul Fuarı’nda vitrine çıkardı. Fuar süresince yoğun ilgi gören Aktaş Holding, çok sayıda yeni iş bağlantısına imza atmayı da başardı.

Bursa, 08.04.2019 – Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, ülkemizi ulusal ve uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Aktaş Holding, son teknoloji ile geliştirdiği ve dünyanın dört bir yanına ihraç ettiği yenilikçi ürünlerini, ‘Türkiye’nin lider uluslararası otomotiv endüstrisi fuarı’ olan Automechanika İstanbul Fuarı’nda ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Türk ve Avrupa endüstrileriyle birlikte, on binlerce katılımcının bir araya geldiği fuarda Aktaş Holding, Salon 3, C155 no’lu stantta ziyaretçilerini ağırlarken, 4-7 Nisan tarihlerinde düzenlenen organizasyonda Aktaş standına ilgi yoğun oldu.

Aktaş Holding fuar süresince hem mevcut müşterileriyle hem de potansiyel müşteri adaylarıyla verimli görüşmelere imza atarken, fuardan çok sayıda yeni iş bağlantısıyla dönmeyi de başardı.

Ülkemize ve sektöre katkı sağlamaya devam edeceğiz

Fuar hakkında değerlendirmelerde bulunan Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay, şirket olarak son derece verimli ve başarılı bir fuar geçirdiklerini kaydederek, ülkemize ve sektöre katkı sağlamaya odaklandıklarını ifade etti. Ulusay, “Bağımsız yedek parça grubunda dünyanın en geniş ürün gamına sahip olan şirketimiz, AR-GE ve katma değer odaklı ürünlerle, küresel rekabette ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor. Automechanika İstanbul Fuarı da her yıl düzenli olarak katıldığımız ve sektörün gelişimine önemli katkılar sağlayan bir organizasyon. Fuarda şirketimize gösterilen yoğun ilgiden dolayı son derece mutluyuz. Fuar süresince pek çok yeni iş bağlantısı kurmayı başardık. 80 yıllık köklü bir şirket olarak, ileri teknolojiye ve katma değere odaklanmayı sürdüreceğiz. Temel hedefimiz, küresel düzeyde yakaladığımız başarı ivmesini sürdürülebilir kılarak, gelecekte şirketimizi sektörün zirvesine taşımaktır” ifadelerine yer verdi.

###