Skip to main content
  • Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi tarafından 21 -22 Mayıs 2015 tarihlerinde Bursa’da düzenlenecek olan ve İK alanında en büyük organizasyonlarından biri konumundaki 13. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde, İtalya’nın dünyaca ünlü Bocconi Üniversitesi’nden, İşletme ve MBA alanında etkin çalışmalara imza atan Prof. Dr. Marcus Venzin de konuşmacı olarak yer alacak.

Bursa, 06.05.2015 – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi, 12 yıldan bu yana; liderler, yöneticiler, insan kaynakları profesyonelleri ve insan yönetimine dair ilgi duyan herkesi buluşturduğu İnsan Kaynakları Zirvesi’nin, bu yıl 13’üncüsünü düzenlemeye hazırlanırken, dev organizasyonda Bursa,  birbirinden değerli konuşmacılara ev sahipliği yapacak.

PERYÖN, 21 – 22 Mayıs 2015 tarihlerinde Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceği 13. İnsan Kaynakları Zirvesi öncesi, organizasyon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürürken, zirvede konuşmacı olarak yer alması kesinleşen Prof. Dr. Marcus Venzin, İşletme ve İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı (MBA) alanında dünyanın en çok tanınan isimleri arasında yer alıyor.

İtalya’nın Milano şehrindeki, dünyanın en iyi 7. Avrupa’nın ise 3. Üniversitesi olan Bocconi Üniversitesi’nde, İşletme ve Teknoloji Bölümü’nde dersler veren Prof. Dr. Venzin, aynı üniversitenin Küresel Strateji Profesörü ve Stratejik Girişimcilik Dairesi Direktörü olarak da görev yapmaktadır.

“Zirve Yine Ses Getirecek”

PERYÖN Güney Marmara Şubesi tarafından, daha önce 12 kez düzenlenen ve her yıl farklı bir temayla, Türkiye çapında büyük ses getiren İnsan Kaynakları Zirvesi, bu yıl “İnsanca” temasıyla katılımcıların karşına çıkmaya hazırlanırken, organizasyon kapsamında geleneksel İK yaklaşımlarının yerini alan yeni İK süreçleri, insan yönetiminin önemi, bugünü ve geleceği, yetenek yönetimi gibi birbirinden farklı konular masaya yatırılacak.

Zirve hazırlıkları hakkında bilgi veren PERYÖN Güney Marmara Şubesi adına Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel, topluma yetkin bireyler kazandırılmasına yönelik gerçekleştirdikleri organizasyonun, bu yıl yine çok önemli kazanımlar ortaya çıkaracağına inandığını vurguladı.

“Hazırlıklar Son Aşamada”

Uzun bir süredir büyük titizlikle yürüttükleri zirve çalışmalarının artık tamamlanma aşamasına geldiğini ifade eden Özçengel, “Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da birbirinden değerli konu ve konuşmacılar, Bursa’da İK alanında yeni bir süreci başlatmış olacak. Zirve öncesi Bursa’daki kurum ve kuruluşlara yönelik ziyaretlerimizden de büyük bir destek gördük. İnanıyorum ki “İnsanca” temasıyla gerçekleştireceğimiz bu zirve, insan yönetimine ve İK sektörüne emek veren herkesin, son derece faydalı sonuçlar elde edeceği, yeni bir başlangıç yapmalarına olanak sağlayacağı güzel bir organizasyon olacak. Herkesi bu değerli organizasyona davet ediyoruz” diye konuştu.