Skip to main content

·  Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi Maysan Mando, BUSİAD tarafından düzenlenen ve Bursa’daki kurumların, yenileşim süreçlerini içselleştirmelerine ve yenileşimi yönetebilmelerine destek olmak amacıyla gerçekleştirdiği ‘Bursa Yenileşim Ödülü’nde, büyük ödüle layık görüldü.

Bursa, 05.12.2017 – Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi olan Maysan Mando, kurumsal gelişim ve dönüşüm çalışmalarının meyvelerini almaya devam ediyor.

Maysan Mando, Bursa Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (BUSİAD) tarafından düzenlenen ve kentteki kurumların, yenileşim süreçlerini içselleştirmelerine ve yenileşimi yönetebilmelerine destek olmak amacıyla gerçekleştirdiği ‘Bursa Yenileşim Ödülü’nde, büyük ödüle layık görüldü.

“Liderlik”, “Stratejinin Yönetimi”, “Bilgi, İşbirlikleri ve Diğer Kaynakların Yönetimi”, “Çalışanların Yönetimi”, “Süreç Yönetimi” ve “Sonuçlar” başlıklarında, toplam 6 kategorinin değerlendirildiği yarışmada Maysan Mando, yenileşim süreçlerine yönelik ortaya koyduğu başarılı çalışmalardan dolayı büyük ödülle onurlandırıldı.

Maysan Mando’nun BUSİAD Yenileşim Ödülü proje ekibinde; İnsan Kaynakları Kısım Müdürü Tuğba Demirsu Yücetürk, ARGE Kısım Müdürü Cem Güneri, Kalite Sorumlusu Ahmet Ersin Eren ve Üst Düzey Yönetici Asistanı Banu Keçe yer aldı.

Ödül coşkuyla karşılandı

Maysan Mando Bursa Yenileşim Ödülü’nü, BUSİAD tarafından 1 Aralık 2017 tarihinde Podyum Davet’te düzenlenen, Bursa 8. Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu ve Ödül Töreni’nde, Kalite Sorumlusu Ahmet Ersin Eren teslim alırken, ödül töreninde Maysan Mando çalışanlarının coşkusu görülmeye değerdi.

Bu gurur hepimizin

BUSİAD Yenileşim Ödülü’nü kazandıkları için büyük mutluluk yaşadıklarını kaydeden Maysan Mando Genel Müdürü Anıl Yücetürk, sürekli iyileştirme kültürü ve toplam kalite yönetimi anlayışı doğrultusunda hareket eden Maysan Mando’nun, yakaladığı bu üstün başarıda tüm çalışanların büyük pay sahibi olduğunu söyledi.

Sorumluluğumuz daha da attı

Sürdürülebilir büyüme odaklı gelecek yolculuklarında, kurumsal dönüşüm ve yenileşim çalışmalarına büyük önem verdiklerini ifade eden Yücetürk, “Sektörün lider firması olarak, hem sektöre ve ülkemize değer katacak, hem de çalışmalarımızda daha iyi sonuçlar elde edebileceğimiz yenilikçi yaklaşımlara büyük önem veriyoruz. Bu açıdan, kaliteli üretim yaparken, değişim kültürünü de her yönüyle özümsemiş durumdayız. BUSİAD tarafından verilen bu ödülle birlikte, sorumluluğumuzun daha da arttığını söylememiz mümkün. Maysan Mando olarak, üretmeye ve gelişmeye devam ederek, ülkemize katma değer sağlamayı sürdüreceğiz. Ödülün şirketimize kazandırılmasında emeği geçen tüm çalışanları yürekten kutluyorum” ifadelerini kullandı.