Skip to main content
  •  Fren üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Chassis Brakes International, her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve tüm çalışanlarının aileleriyle beraber katıldığı piknik organizasyonunu bu yıl Tuzaklı Piknik Alanında gerçekleştirdi.  

Bursa, 16.09.2015 – Chassis Brakes International tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen piknik organizasyonu, bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu.

5 kıtada, 23 lokasyonda ve 15 üretim tesisi ile küresel bir yapıya sahip olan Chassis Brakes, Bursa’daki tesislerinde çalışan tüm çalışanlarını ve ailelerini Tuzaklı Piknik Alanında ağırladı.

Hem yetişkinler, hem de çocuklar için birbirinden farklı yarışmaların yapıldığı etkinlikte, çalışanlar tarafından merakla beklenen hediye çekilişi de büyük heyecan yarattı.

“Gelecek Yolculuğumuzda Çalışanlarımızın Motivasyonu Çok Önemli”

Geleneksel olarak gerçekleştirdikleri piknik organizasyonunu, çalışanların birbirleriyle olan iletişiminin pekiştirilmesi açısından çok önemsediklerini ifade eden Chassis Brakes International İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Müdürü Arzu Öneyman, şirket olarak 2015 yılında hedefleri doğrultusunda önemli adımlar attıklarını belirterek, şirketin gelecek yolculuğunda çalışanların moral ve motivasyonunun kendileri için çok fazla önem taşıdığını söyledi.

CBI çalışanları, organizasyona özel hazırlanan anı platformu önünde fotoğraf çektirerek, günü ölümsüzleştirmeyi ihmal etmedi.