Skip to main content

§  Türkiye’nin en büyük fren üreticisi ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International’ın Bursa fabrikası, geleneksel yeni yıl kutlamasında bir araya geldi. Renkli görüntülerin yaşandığı gecede sahne alan ünlü oryantal Asena, muhteşem sahne performansıyla izleyenlerin büyük beğenisini topladı.

Bursa, 29.12.2017 – Fren ve fren parçaları üretiminde 80 yıllık deneyimiyle sektörünün öncüsü olan Chassis Brakes International (CBI), yoğun bir tempoyla geçen 2017 yılının stresini atmak ve yeni yılı coşkuyla karşılamak için çalışanlarını yeni yıl kutlama organizasyonunda bir araya getirdi.

Chassis Brakes International Bursa fabrikasının düzenlediği gecede, heyecan bir an olsun eksik olmazken, Podyum Davet’in ev sahipliğinde gerçekleşen gecenin sürpriz konuğu Asena oldu.

Renkli görüntülerin yaşandığı gecede sahne alan ünlü oryantal Asena, muhteşem sahne performansıyla izleyenlerin büyük beğenisini topladı.

4 yılda 3 kat büyüme

Programda, şirket performansı ile ilgili bir konuşma yapan Chassis Brakes International Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yağcı, 2017 yılında şirket olarak büyük bir başarı öyküsüne imza attıklarını kaydetti.

2018 yılıyla ilgili hedeflerine, 2017 yılında ulaşma başarısı gösterdiklerini aktaran Yağcı, ”Şirket olarak, 4 yılda 3 kat büyüdük. 2017’de yüzde 35’lik bir büyüme gösterdik. Bursa’dan bir fren üreticisi, ABD ve Japonya gibi dünyanın her iki ucuna fren gönderiyor. Bu büyük bir gurur kaynağı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Başarı, ulaşılan bir nokta veya hedef değil; hiç bitmeyen bir yolculuktur. Bu yüzden, başarı ivmemizi devam ettirmeliyiz” ifadelerini kullandı.

Coşku hiç dinmedi

Düzenlenen gecede, şirket bünyesinde 10 ve 25. yılını tamamlayan çalışanlara ödül takdim edilirken, tüm çalışanlar gece boyunca, O Ses Türkiye yarışmasının sevilen çifti İpek ve Levent ile eğlencenin tadını çıkardı.

Programın sonunda ise Asena’nın da katılımıyla pasta kesimi yapılırken, Asena yaptığı açıklama ile böylesine değerli bir organizasyonun içerisinde yer almaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Chassis Brakes International’ın yeni yıl kutlama organizasyonu, gecenin ilerleyen saatlerine dek sürdü.