Skip to main content

§  Otomotiv fren çözümlerinde dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan Chassis Brakes International’ın Bursa fabrikası, geleneksel hale getirdiği yeni yıl kutlamasında Türkiye’nin ünlü sanatçılarını çalışanlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

§  Chassis Brakes International’ın yeni yıl kutlama yemeğinde sahneye sevilen sanatçı Aşkın Nur Yengi çıktı. 90’ların unutulmaz şarkılarını seslendiren Aşkın Nur Yengi’nin ardından sahneye çıkan ünlü oryantal Didem ise muhteşem performansıyla izleyenlerin beğenisini topladı.

Bursa, 18.12.2018- Otomotiv fren çözümlerinde dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan Chassis Brakes International’ın Bursa fabrikası, geleneksel hale getirdiği yeni yıl kutlamasında Türkiye’nin ünlü sanatçılarını çalışanlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

ChassisBrakes International’ın bu yılki organizasyonunda sahneye sevilen sanatçı Aşkın Nur Yengi çıktı.

Aşkın Nur Yengi, 90’ların unutulmaz şarkılarını Chassis Brakes International çalışanları için seslendirirken, Podyum Davet’in ev sahipliğinde düzenlenen geceye yaklaşık 400 kişi katıldı.

Chassis Brakes International çalışanları, Aşkın Nur Yengi’nin söylediği birbirinden güzel şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. Renkli geçen gecede coşku bir an olsun dinmedi.

Gecenin sonunda ise sahneye ünlü oryantal Didem çıktı. Didem, sergilediği muhteşem sahne performansıyla izleyenlerin büyük beğenisini topladı.

Yağcı gelecekten umutlu

Gecede söz alan Chassis Brakes International Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yağcı, şirket olarak 2018 yılına son derece başarılı imza attıklarına değinerek, bu başarıda emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür etti.

Bursa fabrikası olarak, 2020 yılında dünyanın en büyük Chassis Brakes fabrikası olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerine vurgu yapan Yağcı, yeni projelerin de devreye alınmasıyla birlikte Türkiye ve dünya ekonomisine katma değer sağlamaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Uzun yıllardır şirkette görev yapan çalışanlara kıdem ödüllerinin de verildiği yeni yıl yemeği pasta kesiminin ardından çalışanlara sürpriz hediyelerin de dağıtıldığı geleneksel bingo oyunu ile sürerken,  eğlence gecenin ilerleyen saatlerine dek devam etti.