Skip to main content
  • Fren üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Chassis Brakes International tarafından, her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve tüm çalışanların aileleriyle beraber katıldığı piknik organizasyonu, bu yıl da renkli görüntülere sahne olurken, piknikte konuşan CBI Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yağcı, yıl boyunca ortaya koydukları üstün performanstan dolayı, tüm çalışanlarla gurur duyduğunu söyledi.

Bursa, 05.10.2016 – Fren üretiminde dünyanın en büyük firmalarından biri olan Chassis Brakes International (CBI) tarafından, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen piknik organizasyonu, bu yıl da son derece güzel görüntülere sahne oldu.

Hizmet verdiği sektörde, küresel bir yapıya sahip olarak dünyanın her noktasına ürünleri ulaşan Chassis Brakes, farklı organizasyonlar kapsamında çalışanlarını sık sık bir araya getirirken, bu doğrultuda son olarak Tuzaklı piknik alanında gerçekleştirilen ve Bursa’daki fabrikasında görev yapan tüm çalışanlarla ailelerinin katılım gösterdiği, keyifli bir piknik organizasyonuna imza attı.

Halat Çekme, Çuval Yarışı, Müzikli Taht, Körebe, İp Atlama, Yakar Top, Voleybol, Futbol, Uzun Eşek gibi hem çocuklar, hem de yetişkinler için birbirinden eğlenceli yarışmaların gerçekleştiği piknikte, çalışanlar tarafından her yıl merakla beklenen hediye çekilişi de büyük heyecan yaşattı.

Gün boyu süren organizasyonda, CBI Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yağcı da çalışanları yalnız bırakmayarak, pikniğe gelen herkesle yakından ilgilendi.

Tüm Çalışma Arkadaşlarımla Gurur Duyuyorum

Organizasyonda kısa bir konuşma yapan Genel Müdür Ahmet Yağcı, Chassis Brakes International olarak yıl boyunca yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdürdüklerini anımsatarak; “Bizim adımıza oldukça zorlu ve yoğun tempoda geçen bir yıl oluyor. Ancak yılmadan, pes etmeden, coşkuyla bugünlere gelmeyi başardık. Bu anlamda bugüne dek ortaya koydukları üstün performanstan dolayı, tüm çalışanlarımızla gurur duyuyorum. Böyle bir ekiple çalışmak gerçekten mutluluk verici… Hep birlikte ilerleyen süreçte, çok daha güzel işlere imza atacağımıza yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.