Skip to main content

·  Türkiye’nin en büyük fren üreticisi ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, sonuç odaklı çalışmalara imza atmaya tüm hızıyla devam ediyor. Şirket, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından açıklanan ‘İlk 250 Büyük Firma Araştırması’nda yerini aldı.

Bursa, 17.09.2019 – Türkiye’nin en büyük fren üreticisi ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, hızla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Şirket, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından açıklanan ‘İlk 250 Büyük Firma Araştırması’nda 34’üncü sıraya yükselirken, sektör sıralamasında da 8’inci basamakta yer alma başarısı gösterdi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Chassis Brakes International Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yağcı, sektörün global bir oyuncusu olarak başarılı çalışmalara imza atmaktan büyük gurur ve mutluluk duyduklarını söyledi. İlk 250 Büyük Firma Araştırma listesinde bir önceki yıla göre 5 basamak yükselerek 34’üncü sıraya çıktıklarını ifade eden Yağcı, “Sektör sıralamasında da bir önceki yıla göre bir basamak yükseldik ve 8’inci sırada yer aldık. Büyüme ivmemizi her geçen yıl yükseltiyoruz. Başarılarımızla sektör arenasındaki farkımızı ortaya koyuyoruz” dedi.

Ekonomiye katkı sağlamaya devam edeceğiz

Sürdürülebilir bir büyüme hedeflediklerinin altını çizen Yağcı, Bursa ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceklerine dikkat çekti.

Yağcı, hızla büyümeyi sürdüreceklerini dile getirerek, “Bugüne kadar elde ettiğimiz başarılarda çalışanlarımızın emeği oldukça büyük. Bu nedenle, tüm çalışanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve onları kutluyorum. Chassis Brakes International olarak kendimizi sürekli geliştirerek müşterilerimiz için en iyi çözümleri sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

###