• Türkiye’nin en büyük fren üreticisi ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan ‘2018 Yılı Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde yer aldı.

Bursa, 29.05.2019 – Türkiye’nin en büyük fren üreticisi ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, sonuç odaklı çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Şirket, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan 2018 yılı Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde yer aldı.

Sektörün global oyuncusu Chassis Brakes International, ilgili araştırma listesinde 273. sırada yer alma başarısı göstererek, büyüme ivmesini sürdürdü. Bu başarı ile adından övgüyle söz ettiren şirket, sektör arenasındaki farkını da ortaya koydu.

Sürdürülebilir bir büyüme

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Chassis Brakes International Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yağcı, İSO tarafından açıklanan 2018 yılı Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer almaktan büyük mutluluk ve gurur duyduklarını söyledi.

Kuruldukları günden bu yana sürdürülebilir bir büyüme hedefiyle yol aldıklarının altını çizen Yağcı, “Üretim ve istihdam kapasitemiz ile Bursa ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz. Başarılı çalışmaları hayata geçirerek sektörümüz adına kazanımlar sağlamayı sürdüreceğiz” dedi.

Teknolojiyi yakından takip ediyoruz

Bursa fabrikasının, dünyadaki diğer Chassis Brakes fabrikaları arasında farkını ortaya koymaya devam ettiğinin altını çizen Yağcı, ürettikleri yenilikçi ve katma değerli ürünlerle küresel rekabette ön plana çıktıklarını vurguladı.

Küresel müşteri beklentilerine en hızlı şekilde yanıt verebilmek adına teknolojiyi de yakından takip ettiklerini dile getiren Yağcı, “Daha fazla çalışarak, sektörümüzün ihtiyaç duyduğu çözümleri sunmaya devam edeceğiz. Elde ettiğimiz başarılarda, ‘en değerli kaynağımız’ olarak gördüğümüz çalışanlarımızın büyük emeği söz konusu. Bu nedenle, tüm çalışanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyor ve onları yürekten kutluyorum” diye konuştu.

###