Skip to main content
  • Türkiye’nin en büyük fren üreticisi ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, tüm çalışanları ve ailelerinin katılımıyla ‘Yaz Festivali’ düzenledi. 1200 kişinin katıldığı organizasyonda hem çocuklar hem yetişkinler için çok sayıda etkinliğe imza atılırken, gecenin sonunda sahneye çıkan ünlü sanatçı İzel, şirket çalışanlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Bursa, 10.07.2018 – Türkiye’nin en büyük fren üreticisi ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, çalışanlarını yoğun iş stresinden uzaklaştırıp gönüllerince eğlendiren Yaz Festivali organizasyonuna ev sahipliği yaptı.

Şirketin tüm çalışanları ile ailelerinin katıldığı ve yaklaşık 1200 kişinin yer aldığı organizasyonda hem çocuklar hem yetişkinler için birbirinden eğlenceli etkinliklere imza atılırken, Chassis Brakes Bursa ailesi festivalde gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.

Chassis Brakes International Bursa fabrikasında düzenlenen organizasyonda; şişme oyun parkı, rodeo, sihirbaz gösterileri, tahta bacak gösterisi, altın çekilişi gibi birçok aktivite düzenlenirken, aileler saha turu ile yakınlarının çalışma alanlarını gördü.

Saha turunun ardından akşam yemeği yenirken, gecenin sonunda ise sahneye ünlü Sanatçı İzel çıktı.

Geçmişten bu yana sevilen şarkılarını seslendiren İzel, Chassis Brakes Bursa ailesi için unutulmaz bir gece yaşatırken, konserin sonunda Chassis Brakes International Genel Müdürü Ahmet Yağcı tarafından İzel’e çiçek takdim edildi.

Bu başarı hepimizin

Etkinlikte sahneye çıkarak çalışanlara selamlama konuşması yapan Chassis Brakes International Genel Müdürü Ahmet Yağcı, “Şirket olarak 2015 yılında 35 milyon Euro seviyesindeyken, bugün itibariyle 140 milyon Euro seviyesine çıktık. Bursa’dan bir fren üreticisi olarak, ABD ve Japonya gibi dünyanın her iki ucuna fren göndermenin gururunu yaşıyoruz. Bursa fabrikamız, ortaya koyduğu başarılı performansla dünyada en saygı gören şirketlerden biri konumunda yer alıyor. Hep birlikte büyüdük, büyümeye de devam ediyoruz. Bu başarı hepimizin. Sizlerle gurur duyuyorum. ‘Ne yaparsak yap, aşk ile yap’ mottosuyla, işimizi en iyi şekilde yapmaya devam ederek, başarı öykümüze yeni sayfalar eklemeye devam etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Chassis Brakes International’ın Yaz Festivali, gecenin ilerleyen saatlerine dek sürdü.