Skip to main content
  • Fren ve fren parçaları üretiminde 80 yıllık deneyimiyle sektörünün öncüsü olan Chassis Brakes International,FORD’un ticari araç üretim üssü haline gelmesinde ve küresel bir oyuncu olarak da dünya pazarlarında yakaladığı başarılarda pay sahibi olan imalatçılarını ödüllendirdiği ‘İmalatçı Başarı Ödülleri 2015’de, çeşitli kriterlere göre yapılan değerlendirmeler sonucunda, ‘Bronz Yıldız Ödülü’ne layık görüldü.

Bursa, 16.03.2016 – Fren ve fren parçaları üretiminde 80 yıllık deneyimiyle sektörünün öncüsü olan Chassis Brakes International (CBI), sektörel düzeyde gerçekleştirdiği birbirinden başarılı çalışmaların meyvelerini almaya devam ediyor.

Chassis Brakes, Türkiye ve dünya otomotiv sektörünün önde gelen firmalarından biri olan FORD’un, uluslararası arenada büyük başarılar elde etmesinde pay sahibi olan tedarikçilerini onurlandırdığı  ‘İmalatçı Başarı Ödülleri 2015’ ödül gecesinde, adından başarıyla söz ettirdi.

FORD Otosan tarafından düzenlenen ödül gecesinde, çeşitli kriterlere göre yapılan değerlendirmeler sonucunda 9 imalatçı firmaya başarı ödülleri verilirken, CBI’da hem Türkiye hem de dünya genelinde gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar sayesinde, bu anlamlı gecede Bronz Yıldız Ödülü’ almaya hak kazandı.

FORD Otosan tarafından geleneksel olarak düzenlenen ödül töreninin, bu yılki teması “Tam Yol İleri” olarak belirlenirken, gecede CBI adına ödülü Satış ve Projeler Müdürü Erdem Yoldaş teslim aldı.

“Sürekli Gelişmeye ve Büyümeye Devam Edeceğiz”

FORD tarafından bu anlamlı ödüle layık görülmekten dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Chassis Brakes Türkiye Satış ve Projeler Müdürü Erdem Yoldaş, CBI olarak kalite ve paydaş memnuniyeti öncelikli çalışmalar yürütmenin karşılığını almaktan dolayı gururlu olduklarını vurgulayarak, bugüne kadar olduğu gibi ilerleyen süreçlerde de sürekli gelişim odaklı çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

“Sürdürülebilir Başarı Önceliğimiz”

Chassis Brakes için öncelikli kriterin sürdürülebilirliği olan başarılara ulaşmak olduğunun altını çizen Yoldaş, değişen dünyanın gerekliliklerini her koşulda yerine getirme gayretiyle, değişen pazar taleplerine en uygun çözümleri sunarak, sektöre değer katacak çalışmalar gerçekleştirmeye devam edeceklerini ifade etti.

Yoldaş son olarak, bu üstün başarıların yakalanmasında emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarını yürekten kutladı.