Chassis Brakes International, iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiren Kariyer.net tarafından, her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘İnsana Saygı Ödülleri’ organizasyonunda bu yıl da ödüle layık görülerek, 3 yıl üst üste ödül almanın haklı gururunu yaşadı.

Bursa, 24.02.2016 – Chassis Brakes International, sektörel açıdan gerçekleştirdiği birbirinden başarılı çalışmalarla, Bursa ve Türkiye genelindeki farklı platformlar tarafından ödüllendirilmeye devam ediyor.

Chassis Brakes International son olarak, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle, iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiren Kariyer.net tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘İnsana Saygı Ödülleri’ organizasyonunda başarısıyla adından söz ettirdi.

Kariyer.net’in düzenlediği organizasyon kapsamında, “aday başvurularını yüzde yüz olarak yanıtlayan”, “en çok istihdam yapan” ve “en çok başvuru yapılan firma” kriterleri üzerinden ‘İnsana Saygı Ödülleri’ değerlendirilirken, Chassis Brakes International tüm bu alanlardaki yüksek başarısıyla ödüle lâyık görüldü.

Kariyer.net tarafından İstanbul’da, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen geceye, Chassis Brakes International adına; İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Müdürü Arzu Öneyman, Kurumsal İletişim Uzmanı Derya Çoruh Özvatan, İnsan Kaynakları Uzmanı Kadriye Tunalı Hıdır, İnsan Kaynakları Uzmanı Gülin Altoprak ve İnsan Kaynakları Uzmanı Burcu Onaranel katıldı.

“İnsana Yatırım Yapmaya Devam Edeceğiz”

İş dünyasının da büyük ilgi gösterdiği ve yurt genelinden çok sayıda ismin katılım gösterdiği gecede, kendilerini bu değerli ödüle layık gören Kariyer.net’e teşekkürlerini ileten Chassis Brakes International İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Müdürü Arzu Öneyman, kuruldukları günden bu yana insan odaklı çalışmalar yürüttüklerini kaydederek, “Bu tür değerli platformlar tarafından ödüle layık görülerek, insan kaynakları alanında yapmış olduğumuz başarılı çalışmaların meyvesini almak, bizleri geleceğe yönelik çok daha fazla motive ediyor. Kariyer.net başvurularında iş arayanlar tarafından en çok tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan dolayı da ayrıca mutluluk duyuyoruz. CBI olarak insana yatırım yapmaya devam edeceğiz. Bizi bu anlamlı ödüle lâyık gören Kariyer.net ailesine bir kez daha teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.