Skip to main content
  • Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi ve Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BAUSEM) işbirliğiyle, insan kaynakları alanında hizmet veren sektör profesyonellerini hedef alan ve katılımcılara yeni bilgiler katarak, temel İK adımlarını aktarmak üzere düzenlenen İnsan Kaynakları Uzmanlığı Sertifika Programı, ilk mezunlarını verdi.
  • PERYÖN Güney Marmara Şubesi ve Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Bursa Yerleşkesi iş birliğiyle başlayan İnsan Kaynakları Uzmanlığı Sertifika Programı kapsamında, geleceğin kariyer mimarı olmaya aday ilk mezunlar, düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.

Bursa, 09.02.2015 – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi ve Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BAUSEM) Bursa Yerleşkesi işbirliğiyle düzenlenen ve insan kaynakları alanında faaliyet gösteren sektör profesyonellerinin, daha donanımlı ve yetkin bireyler olmasına katkı sağlayan İnsan Kaynakları Uzmanlığı Sertifika Programı, düzenlenen törenle ilk mezunlarını verdi.

90 saatlik “İnsan Kaynakları Uzmanlığı” programını başarıyla tamamlayarak, sertifika almaya hak kazanan katılımcılar, geleceğin kariyer mimarı olma konusunda ilk adımı da bu program sayesinde atmış oldu. 2 ay süren program çerçevesinde katılımcılar, hem yetkinliklerini geliştirme hem de kariyerlerini doğru yönlendirmek adına ihtiyaç duyacaklarını bilgi birikimini elde ederek, başarı sertifikalarını almaya hak kazandı.

PERYÖN Güney Marmara Şubesi ve BAUSEM işbirliğiyle düzenlenen programın sertifika törenine, PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel ve BAUSEM Direktörü Elif Çetin de katılım gösterdi.

Programı başarılı bir şekilde tamamlayarak, sertifika almaya hak kazanan insan kaynakları sektör temsilcilerini başarılarından dolayı kutlayan PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel, programın gelecekte oldukça faydalı kazanımlar sağlayacağını vurguladı.

“PERYÖN Olarak Yanınızda Olmaya Devam Edeceğiz”

Katılımcıların, çok uzun ve yorucu bir programı başarıyla tamamladıklarını anımsatan Özçengel, “Sivil toplum kuruluşu olarak, yapılan çalışmalarda böyle güzel sonuçların ortaya çıktığını görmek, kendimizi en iyi hissettiğimiz anlar oluyor. Elbette ki en önemli konu hepimiz için insan. İnsanla ilgili gelişim, hiçbir zaman bitmiyor. Sonu olmayan bir yapı. Size bu anlamda bu sertifika programı boyunca küçük de olsa bir faydamız olduysa kendimizi çok mutlu hisseceğiz. PERYÖN olarak, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da sizin ihtiyaçlarınızda, yanınızda olmaya devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

Sertifika törenin ardından katılımcılar, toplu fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.