Skip to main content
  • Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük güneş paneli üreticilerinden biri olan CW Enerji, fabrika çatılarını panelleri ile donatmayı tüm hızıyla sürdürüyor. Aydın’da faaliyet gösteren bir firmanın çatısına güneş enerji santrali kurulumunu tamamladıklarını belirten CW Enerji CEO’su Volkan Yılmaz, “Yaşadığımız dünyanın enerji ihtiyacını sağlıklı ve temiz kaynaklarla karşılamayı ve güneş enerjisi kullanımını yaygınlaştırmayı hedefliyoruz” dedi.

 

Antalya, 02.02.2023 – Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük güneş paneli üreticilerinden biri olan CW Enerji, devreye aldığı yeni projelerle müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor. Fabrika çatılarını panelleri ile donatan CW Enerji, Aydın’da faaliyet gösteren bir firma ile yaptığı iş birliği kapsamında firmanın çatısına 1728,6 kWp gücünde güneş enerji santrali (GES) kurulumunu tamamladı.

 

CW Enerji CEO’su Volkan Yılmaz, Türkiye’nin her yerinde projeler ürettiklerini söyledi. Kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini birinci derecede misyon edinmiş bir anlayışla faaliyetlerini sürdürdüklerini ifade eden Yılmaz, “Son yıllarda güneş enerjisine ilgi oldukça fazla. Biz de CW Enerji olarak güneş enerjisinin faydalarını her fırsatta dile getiriyoruz ve güneş enerjisi kullanımını yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Bursa’dan Aydın’a, Denizli’den Diyarbakır’a kadar Türkiye’nin her yerinde projelerimiz var. GES projelerinde ilk başvurudan projenin tamamlanmasına kadar yatırımcılarımızın her aşamada yanlarındayız” dedi.

Temiz enerjiye katkı

Otomotivden lojistiğe, turizmden gıdaya kadar hemen her sektörde faaliyet gösteren firmaların çatısına GES kurduklarını dile getiren Yılmaz, bu sayede temiz enerjiye katkı sağladıklarını kaydetti.

Aydın’da faaliyet gösteren bir firmanın çatısına da güneş enerji santrali kurulumunu tamamladıklarını dile getiren Yılmaz, “Firmanın çatısına 1728,6kWp gücünde güneş enerji santrali kurduk. Güneş panellerimiz sayesinde firma yılda yaklaşık 1.112.300 kg karbon salınımının önüne geçecek ve 170 ağacın kurtarılmasını sağlayacak” diye konuştu.