Skip to main content

CW Enerji’den 9,5 Milyon Dolarlık Anlaşma

By Aralık 15, 2023Basın Bültenleri
  • CW Enerji, sektöre katkı sağlayacak anlaşmalara imza atmaya devam ediyor. Uzunlar İplik ile KDV Hariç 9.500.000,00 dolarlık sözleşme imzalayan CW Enerji, yaptığı anlaşmalar ile sürdürülebilir bir dünyaya da katkı sağlamayı sürdürüyor.

 Antalya, 15.12.2023 – CW Enerji, imza attığı iş birliği sözleşmeleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Firma Uzunlar İplik ile 9,5 milyon dolarlık sözleşme imzaladı.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan CW Enerji CEO’su Volkan Yılmaz, iş birliği yaptıkları firmalara hızla yenilerini eklemeye devam ettiklerini söyledi. Yılmaz, her bir iş birliği ile sektöre katkı sağladıklarını ve bununla gurur duyduklarını belirterek, “Sektörümüzde güçlü iş birliklerine imza atarak daha sürdürülebilir bir dünyaya da katkı sağlıyoruz. Temiz bir geleceği destekleme ve geleceğe daha yaşanabilir bir dünya bırakma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hayata geçirdiğimiz projelerimiz ve yaptığımız iş birliklerimiz ile de hedeflerimiz doğrultusunda yol alıyoruz” dedi.

Teknolojinin tüm olanaklarını en iyi şekilde kullanarak, verimliliği ve tasarrufu her alanda yaygınlaştırmak adına adımlar attıklarını dile getiren Yılmaz, gelecek nesillere katkı sağlamak, topluma değer katmak ve temiz bir gelecek inşa etmek için sorumluluk almaya devam edeceklerini kaydetti.

Ülke ekonomisine katkı

İmza attıkları iş birlikleri ile ülke ekonomisine de katkıda bulunduklarına dikkat çeken Yılmaz, “Şirketimiz ile müşterimiz Uzunlar İplik Kumaş Çamaşır İmalat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi arasında Elektrik Piyasasında Lisanssız Elektrik Üretim yönetmeliğinin 5. maddesinin 1.h fıkrası kapsamında, şirketimiz tarafından geliştirilmesi devam eden arazi tipi 10.360 kWe kapasiteli güneş enerjisi santralinin KDV Hariç 9.500.000,00 dolar bedelle satışına ilişkin sözleşme imzalanmıştır” diye konuştu.

Yılmaz, sözleşme kapsamında söz konusu santralin 2024 yılı sonuna kadar tamamlanmasının planlandığını kaydetti.