Skip to main content
  • CW Enerji, sektöre katkı sağlayacak anlaşmalara imza atmaya devam ediyor. Yaptığı anlaşmalar ile sürdürülebilir bir dünyaya da katkı sağlamayı sürdüren firma, 2.7 milyon dolarlık yeni bir anlaşma daha imzaladı.

 

 Antalya, 02.02.2024 – CW Enerji anlaşma yaptığı firmalara bir yenisini daha ekledi. CW Enerji ile bir müşterisi arasında arazi tipi güneş enerjisi santrali kurulumu gerçekleştirmek amacıyla KDV hariç toplam 2.7 milyon dolarlık anlaşma imzalandı.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan CW Enerji CEO’su Volkan Yılmaz, güneş enerjisi sektöründe güçlü anlaşmalara imza atmaya ve sektöre katkı sağlamaya devam ettiklerini söyledi. Bu doğrultuda yeni bir anlaşma daha yaptıklarını ifade eden Yılmaz, “Şirketimiz ile yurt içerisinde yerleşik bir müşterimiz arasında arazi tipi güneş enerjisi santrali kurulumu gerçekleştirmek amacıyla KDV hariç toplam 2.758.275,00 dolar (Sözleşme imza tarihi itibariyle bu tutar, TCMB Döviz alış USD/TL kuru ile KDV hariç toplam 83.534.082,55 TL’dir) tutarında sözleşme imzalandı. İki firma için de anlaşmamız hayırlı olsun” dedi.

Yenilikçilik anlayışıyla yol almayı sürdürüyoruz

İmzaladıkları her bir anlaşma ile sürdürülebilirlik hedeflerine bir adım daha attıklarını dile getiren Yılmaz, temiz bir geleceği destekleme ve geleceğe daha yaşanabilir bir dünya bırakma hedefiyle çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti.

Yenilenebilir enerjinin yaygınlaşmasını sağlamayı hedeflediklerine dikkat çeken Yılmaz, “Hayata geçirdiğimiz projelerimiz ve yaptığımız anlaşmalarımız ile de hedeflerimiz doğrultusunda yol alıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana sürdürülebilir bir büyüme ve yenilikçilik anlayışıyla yol almayı sürdürüyoruz. İmza attığımız iş birlikleri ile de ülke ekonomisine katkıda bulunduğumuz için mutluyuz. Müşteri beklentilerine en etkin ve hızlı şekilde yanıt verebilmek adına çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.