Skip to main content

Marka Yönetimi

Mevcut bir markanın itibarını korumak ve geliştirmek ya da pazarda yeni yer alacak bir ürün veya kurumu markalaştırmak üzere planlanan ve uygulanan iletişim faaliyetleridir.

İç İletişim

Çalışanlarla iletişim, sunulan hizmetin ve/veya ürünün kalitesini yükseltmek, dolayısıyla müşteri memnuniyetini sağlamak için çok önemli bir anahtar.

Dijital İtibar Danışmanlığı

Dijital iletişimi web sitesi tasarlamak veya sosyal medya hesapları yönetmenin çok daha fazlası olarak görüyor, itibarınızı dijital ortamda da korumak için stratejiler geliştiriyoruz.

Medya İlişkileri

Kurumsal yapıyı, markayı doğru hedef kitleye ve yeni pazarlara anlatabilmek için medya ilişkileri vazgeçilmez basamaklardan bir tanesidir.

Lider İletişimi

Lider olunur mu, doğulur mu? Bu tartışmanın eşiğinde kurumlardaki liderlerin iletişim hedeflerini doğru bir şekilde belirliyor ve süreci yönetiyoruz.

Siyasal İletişim Danışmanlığı

Siyasal iletişimin üç temel unsurundan biri kitle iletişim araçları, diğeri hedef kitle ve üçüncüsü de siyasal aktörlerdir.

Marka Mimarisi Oluşturuyoruz

Geleceğe inanan ve hikayesini oluşturmak isteyen şirketlerin marka mimarisini stratejik olarak oluşturuyor, iş ortaklarımız ile doğru görsel kodlara döküyoruz.

En iyiler ile çalışıyoruz

Alanında fark yaratan, başarılı iş ortakları ile doğru çözümler üretiyor, doğru sonuçlar alıyoruz.

Proje Odaklıyız

Yıllık projeler ile iletişim çözümleri üretiyoruz. Planlı ve efektif çalışmanın gerekliliğine inanıyoruz.

Görmek İnanmaktır

Birbirinden değerli iş ortaklarımız ile başarılı projeler üretmekten ve bu projelerimizin ödüllendirilmesinden büyük mutluluk duyuyoruz.

Metin Yazarlığı Konusunda İddialıyız

Bugüne kadar binlerce metin oluşturup, milyonlarca yansıma almış olmanın gururunu paylaşıyoruz.