Skip to main content
  • Soğutma sektörünün öncü firmalarından Kaplanlar Soğutma, perakende sektörünün önemli temsilcilerinden PERDER Bursa Şubesi Yönetim Kurulu üyelerini ağırladığı ziyarette, PERDER ile uzun soluklu gerçekleştirilebilecek proje ve çalışmaların startını verirken, sektöre el ele katkı sağlama yönünde de, önemli bir adım attı.

Bursa, 16.04.2015 – İnsana değer verme ve değerlerini koruma bilinci ile soğutma sektöründe öncü bir kuruluş olarak 1978 yılında kurulan Kaplanlar Soğutma, belirli aralıklarla düzenlenen programlar kapsamında, perakende sektörü temsilcileriyle buluşmalarını sürdürüyor.

Kaplanlar Soğutma son olarak, Türkiye Perakendeciler Federasyonu Bursa Şubesi Yönetim Kurulu üyelerini ağırlayarak, perakende sektöründeki son gelişmeleri ve birlikte yapılabilecek çalışmaları içeren görüşme gerçekleştirdi.

Kaplanlar Soğutma’nın Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde (DOSAB) yer alan fabrika binasındaki görüşmede, Kaplanlar Soğutma Genel Müdürü Duygu Kaplan bizzat yer alırken, görüşmeye Bursa PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Kılıç ve dernek yönetim kurulu üyeleri katılım gösterdi.

Ziyarette misafirlerine, Kaplanlar Soğutma’nın üstün Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği, son teknoloji ürünü soğutma sistemlerinden bahseden Kaplanlar Soğutma Genel Müdürü Duygu Kaplan, PERDER Bursa Şubesi Yönetim Kurulu’nu ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yapılan bu görüşmelerin oldukça verimli sonuçlar ortaya çıkardığını vurguladı.

“Birlikte Güzel Çalışmalara İmza Atacağımıza İnanıyorum”

Gerçekleşen görüşmede, PERDER’in perakende sektörüne olan katkılarından övgüyle söz eden Duygu Kaplan, ilerleyen zamanlarda PERDER Bursa Şubesi ile birlikte, sektöre katkı sağlayabilecek önemli çalışmalar içerisinde yer alabileceklerini söyledi.

Kaplanlar Soğutma olarak, sektörün ihtiyacı doğrultusunda, geleceğin teknolojilerini günümüzle buluşturduklarını anımsatan Kaplan, verimlilik odaklı çalışmalar yürüttüklerini belirterek, yüksek kalite ürünleriyle, ulusal ve uluslararası pazarlarda önemli satış grafiği yakaladıklarını ve sektöre ciddi katma değer sağladıklarını ifade etti.

“Sektöre Olan Katkılarınız Gurur Verici”

Duygu Kaplan’ın konuşmalarının ardından sözü, PERDER Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Kılıç aldı.

Kendilerini en güzel şekilde ağırlayan Kaplanlar Soğutma ailesine, misafirperverliğinden ötürü teşekkürlerini sunan Kılıç, Kaplanlar Soğutma’nın ülkemizde ve dünyada perakende sektörüne çok önemli katkılar sağladığını belirterek, Bursa PERDER olarak, Kaplanlar Soğutma ile birlikte çeşitli çalışmalar içerisinde yer almak istediklerini ifade etti.

Son derece keyifli geçen görüşmenin ardından, katılımcılar birbirlerine hediye takdim ederken, hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.