Skip to main content
  • Güçlü traktörlerden hem randıman hem de kalite sunan biçerdöverlere kadar birçok ürünü ile fark yaratan Massey Ferguson Bursa, her zaman olduğu gibi tüm dünyayı etkisi altına alan virüs salgınında da en önemli paydaşı olan çiftçilere desteğini sürdürüyor.
  • Pandemi döneminde tarımın öneminin daha fazla ortaya çıktığını belirten Massey Ferguson Bursa Bölge Bayii GSCR Global Makina Yönetim Kurulu Başkanı Adem Rondu, “Çiftçilerimiz olmazsa tarım, tarım olmazsa hayat olmaz. Gelecek tarımda. Bunun bilinciyle her zaman çiftçilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak çalışıyoruz. Bu dönemde de çiftçilerimizin yanındayız” dedi.

Bursa, 27.05.2020 – Çiftçiler için hayati öneme sahip, iş yükünü azaltan, hasadı artıran, güvenilir, teknolojik yeniliklerle donatılmış tarım ekipmanları geliştirdiklerini belirten Massey Ferguson Bursa Bölge Bayii GSCR Global Makina Yönetim Kurulu Başkanı Adem Rondu, “Dünyanın ve Türkiye’nin kısa sürede gündemine oturan korona virüs günlerinde de çiftçilerimizin yanındayız. Massey Ferguson ürünlerimiz bu dönemde de çiftçilerimizin iş yüklerini azaltarak onlara büyük kolaylık sağlıyor” dedi.

Tarım makineleri alanında dünyanın lider traktör markalarından biri olduklarını ifade eden Rondu, ürünlerini müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak tasarladıklarını söyledi. Rondu, korona virüs salgını nedeniyle zor günler yaşandığını ve bu dönemde de çiftçilerin yanında olduklarını dile getirerek, “Tüm Massey Ferguson traktörleri, biçerdöverleri ve tarım makineleri; markamızın üstün performans, güvenilirlik, rahatlık ve kalite özelliklerini ortaya koyar. Traktörlerimiz tarım arazilerini daha üretken ve verimli hale getirir. Ürünlerimiz, çiftçilere mahsullerinden en fazla randımanı alabilmelerine yardımcı olmak adına en yeni teknolojiyi kullanır” diye konuştu. Herkesin beklentisine uygun ürünleri olduğunu ifade eden Rondu, tüm Massey Ferguson makinelerinin yıllarca yoğun kullanıma hazır bir şekilde ve en yüksek kalitede üretildiğine dikkat çekti.

Elimizden gelen gayreti göstereceğiz

Massey Ferguson ürünlerinin çiftçilerin iş yüklerini azalttığını belirten Rondu, traktörlerin motor, şanzıman, hidrolik performans ve verimlilik açısından oldukça iyi durumda olduğuna dikkat çekti. Rondu, her zaman sürücü konforu ve verimliliğini ön planda tuttuklarını dile getirerek, “Ürünlerimizin geliştirilmesinde Türk tarımı ve çiftçilerinin isteklerine odaklanıyoruz. Dünyanın ve Türkiye’nin kısa sürede gündemine oturan korona virüs günlerinde de çiftçilerimizin yanındayız. Massey Ferguson ürünlerimiz bu dönemde de çiftçilerimizin iş yüklerini azaltarak onlara büyük kolaylık sağlayacak. Küresel mücadelemiz olan salgın döneminde çiftçiliğin değerinin ve öneminin farkındayız ve bu konuda elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bu zorlu günleri hep birlikte el ele vererek aşacağız” diye konuştu.

Çiftçilerimiz olmazsa tarım, tarım olmazsa hayat olmaz

Pandemi döneminde neredeyse birçok sektörün durma noktasına geldiğini ancak tarımın öneminin daha fazla ortaya çıktığını dile getiren Rondu, Covid-19 salgını bittikten sonra yeni dünya düzeninde tarımın çok daha önemli hale geleceğinin altını çizdi. Tarımın hayati bir öneme sahip olduğunu vurgulayan Rondu, “Çiftçilerimiz olmazsa tarım, tarım olmazsa hayat olmaz. Gelecek tarımda. Bunun bilinciyle her zaman çiftçilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak çalışıyoruz” dedi. Son teknolojiyi yakından takip ettiklerini ve ürünlerini sürekli geliştirdiklerini dile getiren Rondu, çiftçilerin tarım makinaları ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Gönen’e şube açtık

İçinde bulunduğumuz zorlu günlerin en kısa zamanda el ele vererek geçeceğine inandığını dile getiren Massey Ferguson Bursa Bölge Bayii GSCR Global Makina Yönetim Kurulu Başkanı Adem Rondu, “Bu dönemde durmadan çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Gereken tedbirlerimizi alarak çiftçilerimize daha fazla hizmet etmek adına onlar için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu doğrultuda Bandırma, Manyas, Balya ve Gönen bölgelerinde çiftçilerimize hizmetimizi daha yakından sunabilmek adına Gönen’de bir şube açtık. Burada da kesintisiz hizmet ve anında erişilebilir bir sistemle çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu.

Rondu, beklenti ve ihtiyaçları göz önüne alarak tasarladıkları yeni ürünlerini çiftçilerle buluşturmayı hedeflediklerini belirterek, bu kapsamda şube ağlarını genişletmeye devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

###