▪     Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi Maysan Mando, ‘en önemli çözüm ortağı’ olarak gördüğü bayilerini, ‘Geleneksel Bayi İletişim Toplantısı’ kapsamında bu yıl Lübnan’ın başkenti Beyrut’a götürdü.

Maysan Mando tarafından 3-7 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen organizasyonda, şirketi bugünlere getiren bayiler için unutulmaz bir programa imza atılırken; ayrıca orta ve uzun vadeli hedefler, yeni projeler, yeni bayi portalı ve online ödeme sistemi, local aftermarket pazar analizi ve sevkiyat performansları gibi konular da bayilerle paylaşıldı.

Bursa, 17.10.2018 – Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi olan, orijinal ürün kanalı OEM’de onlarca dünya markasına hizmet veren Maysan Mando, ‘en önemli çözüm ortağı’ olarak gördüğü bayilerini ‘Geleneksel Bayi İletişim Toplantısı’ kapsamında her yıl, dünyanın farklı noktalarında buluşturmaya devam ediyor.

Maysan Mando tarafından, Türkiye’nin dört bir yanındaki bayilerinin katılımıyla düzenlenen Bayi İletişim Toplantısı, bu yıl Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta gerçekleştirildi.

Programda Maysan Mando adına Genel Müdür Anıl Yücetürk’ün yanı sıra; Genel Müdür Yardımcısı Young Jun Jee, Tedarik Zinciri Departman Müdürü Tekin Çelik, Satış & Pazarlama Departmanı Kısım Müdürü Artun Baran, Yurtiçi Müşteri Sorumlusu Emre Yeşilkavak ve Yurtiçi Müşteri Sorumlusu Volkan Keser yer aldı.

Birliktelik coşkusu

Maysan Mando tarafından düzenlenen organizasyonun ilk gününde bayi temsilcileri, Hummer limuzinler ile havaalanında karşılanarak panoramik şehir turuna çıkarıldı.

Programın ikinci gününde hep birlikte Jeita Grotto Mağarası ziyaret edilirken, teleferik ile Harissa’ya çıkış ve Byblos turu gerçekleştirildi.

3. gün, Beyrut’un en büyük camisi Mohammad Al-Âmin Camisi’nde cuma namazı kılan heyet için programın 4. gününde tekne gezisi (yüzme molası, balık tutma aktivitesi) düzenlendi. Teknede, ‘Birlikte Başardık’ baskılı pasta kesimi gerçekleştirilirken, heyet için Beyrut gecesi konseptli Gala Yemeği de organize edildi. Düzenlenen programda Maysan Mando bayileri, unutulmaz anlara tanıklık etti.

Yücetürk’ten bayilere ‘güven’ mesajı

Maysan Mando Geleneksel Bayi İletişim Toplantısı’nda, Genel Müdür Anıl Yücetürk’ün “Orta ve Uzun Vadeli Hedefler, Yapılan ve Yapılacak Yatırımlar” başlıklı sunumunda, şirketin ileriye dönük yol haritası ve planlamaları üzerine bayilere bilgiler aktarıldı. Yücetürk burada, tüm bayilerin şirketin sürdürülebilir başarı hedefinde ortaya koyduğu yüksek katma değerden ve özverili çalışmalardan övgüyle söz ederken, Maysan Mando’nun bayilerinden aldığı destekle birlikte çok daha iyi noktalara ulaşacağına inandığını kaydetti.

Daha sonrasında Satış & Pazarlama Departmanı Kısım Müdürü Artun Baran; “Firma Tanıtımı, Mando ve Çukurova Holding Tanıtımı, OEM Müşterilerimiz, Yeni OEM Projelerimiz, Maysan Mando Üretim Adetleri ve OEM Pazar Analizi” başlıklarında, katılımcılara bilgilendirmelerde bulundu.

Akabinde, Yurtiçi Müşteri Sorumlusu Emre Yeşilkavak tarafından “Local Aftermarket Pazar Analizi, Satış Adetleri ve Analizleri, Devreye Alınacak Yeni Ürünler” konusunda paylaşımlar yapılırken, hemen ardından da Yurtiçi Müşteri Sorumlusu Volkan Keser tarafından, “Pazarlama Faaliyetleri, Yeni Bayi Portalı ve Yeni Online Ödeme Sistemi” bayilere aktarıldı.

Son olarak da Tedarik Zinciri Departman Müdürü Tekin Çelik’in sunumuyla, “Sipariş ve Lojistik Yönetimi, Sevkiyat Performansları, Dağıtım Ağı ve Sevkiyat HatalarınınÖnlenmesi Adına Alınan Aksiyonlar” katılımcılarla paylaşıldı.

Verimli geçti

Öte yandan, 3-7 Ekim tarihlerinde Mövenpick Beirut Hotel’de düzenlenen organizasyonda, şirketi bugünlere getiren bayiler için unutulmaz bir programa imza atılırken; program tüm katılımcılar açısından son derece eğlenceli ve verimli geçti.

###