Skip to main content

▪     Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği’nin (OSS) kısa süre önce göreve gelen yeni Yönetim Kurulu, aylık olağan toplantısını Bursa’da, Maysan Mando’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

 

▪ Maysan Mando Genel Müdürü Anıl Yücetürk’ün de yönetim kurulunda yer aldığı OSS heyeti, toplantının ardından Maysan Mando’nun üretim tesislerini incelerken, OSS Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Şahin önderliğindeki heyet, Maysan Mando’nun ülkemiz ve dünya ölçeğinde ortaya koyduğu yüksek katma değerden övgüyle söz etti.

Bursa15.02.2018 – Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi olan, orijinal ürün kanalı OEM’de onlarca dünya markasına hizmet veren Maysan Mando, sektörün çatı kuruluşlarından Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği’nin (OSS), kısa süre önce göreve gelen yeni Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı.

Aylık olağan toplantısı kapsamında Bursa’ya gelen OSS Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Şahin önderliğindeki heyeti, aynı zamanda OSS Yönetim Kurulu’nda da yer alan Maysan Mando Genel Müdürü Anıl Yücetürk karşıladı.

Son derece verimli geçen toplantının ardından OSS Yönetimi, Maysan Mando’nun 1 ve 2 no’lu üretim tesislerini yakından inceleyerek, yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.

İncelemelerin ardından kısa bir açıklama yapan OSS Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Şahin, Maysan Mando’nun kurulduğu günden bu yana hem ülkemize, hem de sektöre büyük katkılar sağladığına değinerek, başarılı çalışmaların devamını diledi.

OSS yönetimini ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz

Maysan Mando Genel Müdürü Anıl Yücetürk ise sektörün ortak menfaatlerini korumak adına önemli projelere ve çalışmalara imza atan OSS Yönetim Kurulu’nu, Bursa’da ağırlamaktan duydukları memnuniyeti ifade etti.

OSS’nin Türkiye’de sektörün gelişimi adına örnek bir kimliğe sahip olduğunu belirten Yücetürk, Maysan Mando olarak OSS ile birlikte gerçekleştirilebecek her türlü işbirliği çalışmasına da hazır olduklarını kaydetti.

###