Skip to main content

§  Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi tarafından insan kaynakları camiasını tek çatı altında bir araya getirerek, sektörün güncel trendlerini takip etme açısından büyük ilgiyle takip edilen İnsan Kaynakları Zirvesi’nin 14’üncüsü için heyecan her geçen gün artarken, Türkiye çapında alanında uzman konukların Bursalıların karşısına çıkacağı organizasyonda; 2 gün boyunca dijital kültür, teknolojinin yaşama etkileri, trendler ve yeni nesil yaşam konuları, big data ve insan gibi birbirinden değerli konular üzerine fikirler ortaya konacak.

Bursa, 20.05.2016 – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi tarafından 13 yıldan beri insan kaynakları sektörünün gelişimine ışık tutacak güncel bilgi paylaşımlarının yapıldığı ve Bursa’dan yayılarak, Türkiye genelindeki insan kaynakları camiasına ve insan yönetimine ilgi duyan herkesin ilham aldığı, bu yıl 14’üncüsü düzenlenecek olan PERYÖN İnsan Kaynakları Zirvesi’ne artık sayılı günler kaldı.

PERYÖN tarafından bu yıl ‘Kurbağanın Görebildiği’ olarak teması belirlenen organizasyonda; her yıl olduğu gibi yine iş, yaşam ve sanat dünyasından Türkiye’nin öne çıkan isimleri, birbirinden değerli konularda görüşleriyle Bursalıların karşısına çıkmaya hazırlanırken, organizasyon ile ilgili hazırlıklar da son aşamaya geldi.

Sunuculuğunu Fulya Akbuga’nın üstleneceği 14. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde, çarpıcı konu ve içeriklerin alanında yetkin, Türkiye çapında çok önemli başarılar elde etmiş konuşmacıların paylaşımlarıyla gündeme taşınması hedeflenirken, dev organizasyon 26-27 Mayıs tarihlerinde Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

“Heyecan Dolu 2 Gün Bursalıları Bekliyor”    

14. PERYÖN İnsan Kaynakları Zirvesi doğrultusunda, 2 gün boyunca Bursalıların insan kaynakları ile ilgili güncel fikir ve gelişmeleri yakından takip etme imkânına sahip olması hedeflenirken, organizasyonun ilk gününde, “Yeni Dünya, Yeni Kurallar” başlıklı sunumuyla, Gazeteci, Yazar, TV Programcısı Serdar Kuzuloğlu sevenlerinin karşına çıkacak.

27 Mayıs tarihinde, Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz da günümüz bilgi toplumunda internet teknolojilerindeki hızlı değişimlerle birlikte ortaya çıkan yüksek hacimli verilerle bu verilerin nasıl saklanıp korunacağını ve bilgiye nasıl ulaşılacağını ortaya koyan iş zekâsı ile buna bağlı yaşanan dönüşüm süreciyle ilgili değerlendirmelerinin yer alacağı, “Büyük Dataya Gelene Kadar!” başlıklı sunumuyla katılımcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yine aynı gün, Partner Danışmanlık Kurucusu, Danışman Mehmet Bilgiç, “İK’da Doğru Bildiğimiz Yanlışlar” başlıklı sunumuyla günümüz İK süreçlerinde dikkat edilmesi gereken konulara değinecek.

Dev organizasyonun kapanış oturumunda ise; Usta Oyuncu, Yazar, Yönetmen Ali Poyrazoğlu’nun “Fark Yaratan İnsan” sunumuyla, Bursalılara keyif dolu zaman yaşatması bekleniyor.

PERYÖN 14. İnsan Kaynakları Zirvesi hakkında ve diğer katılımcılarla ilgili detaylı bilgi için: www.ikz2016.com adresi ziyaret edilebilir.