Skip to main content
  • Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi,  21 – 22 Mayıs 2015 tarihlerinde Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde düzenlemeyi planladığı 13. İnsan Kaynakları Zirvesi öncesi, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi makamında ziyaret ederek, dev organizasyon öncesi destek istedi.

Bursa, 17.03.2015 – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi, 13 yıldır düzenlediği ve Türkiye genelinde büyük ses getiren İnsan Kaynakları Zirvesi öncesi, Bursa’daki kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik destek ziyaretlerini sürdürüyor.

PERYÖN, 21 – 22 Mayıs 2015 tarihlerinde Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek 13. İnsan Kaynakları Zirvesi öncesi son olarak, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile bir araya gelerek, destek talebinde bulundu.

Heykel’ deki tarihi belediye binasında gerçekleşen görüşmeye, PERYÖN Güney Marmara Şubesi adına Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel, yönetim kurulu üyeleri E. Okan Ermetin ve Arzu Öneyman katılım gösterirken, ziyarette insan yönetiminin önemi ve yetkin insan gücünün toplum ve ülkeye sağlayacağı faydalar ön plana çıktı.

Görüşmede, PERYÖN üyelerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yetişmiş insan gücünün çok önemli olduğunu vurgulayarak, belediye olarak insan odaklı bir anlayışla, performansın nasıl arttırılabileceği konusunda çeşitli çalışmalar yürüttüklerini kaydetti.

Aynı zamanda Marmara Belediyeler Birliği Başkanı olan Recep Altepe, birlik olarak eğitim faaliyetleri doğrultusunda çok faydalı çalışmalara imza attıklarını anımsatarak, PERYÖN ile de işbirlikleri ve projeler gerçekleştirebilecekleri söyleyip, 13. İnsan Kaynakları zirvesi konusunda da tam destek sözü verdi.

“İnsan Yönetimine Farklı Bakış Açısı Kazandırmayı Amaçlıyoruz”

Ziyarette, PERYÖN’e göstermiş olduğu ilgiden dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel de, nitelikli insan gücünün önemine vurgu yaptığı konuşmasında, kendini yetiştirmeyi başarmış insana her alanda ihtiyaç duyulduğunun altını çizdi.

PERYÖN Güney Marmara Şubesi olarak bu yıl 13.sünü gerçekleştirecekleri zirvenin, alanında Türkiye’nin en önemli organizasyonlarından biri olduğunu vurgulayan Özçengel, etkinliğin bu yıl “İnsanca” temasıyla düzenleneceğini belirterek, İK profesyonellerine, iş liderlerine ve insan yönetimine dair emek veren herkese, farklı bakış açıları katmaya amaçladıklarını söyledi.

Oldukça verimli geçen görüşmenin ardından Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel’e, özel işlemeli Bursa bıçağı hediye etti.