Skip to main content

  • Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi, üyelerinin kişisel yetkinliklerinin arttırılmasına katkıda bulunmak amacıyla, belirli periyotlar halinde gerçekleştirdiği eğitim seminerlerine yeni bir halka daha ekleyerek, üyelerine yönelik bireyler arası ilişkilerin geliştirilmesi ve iletişimin güçlendirilmesini sağlayan “İletişim Sanatı” eğitimi düzenledi.

Bursa, 13.08.2015 – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi, üyelerinin kişisel gelişimine destek olmayı amaçlayan, birbirinden farklı içeriklere sahip eğitim programlarına bir yenisini daha ekledi.

PERYÖN, üyelerine yönelik gerçekleştirdiği eğitim seminerleri zincirinin son halkasına; kişisel farkındalık ve bilinç yaratmak amacıyla her bir katılımcının kendi sosyal stilini belirleyip, ast-üst ilişki geliştirmede sosyal stillerin kullanımını öğrenerek, davranışlarındaki uyarlamalarla iletişimi güçlendirmeyi sağlayan, son derece önemli bir eğitim programını daha dâhil etti.

Crowne Plaza Otel’de gerçekleştirilen “İletişim Sanatı” eğitimine, PERYÖN üyelerinden farklı meslek gruplarında faaliyet gösteren birçok kişi katılım gösterirken, bireyler arası ilişkilerin geliştirilmesi ve işbirliğinin artırılmasını amaçlayan eğitim, üyeler adına oldukça eğlenceli geçti.

Eğitmen Müge Özdemir tarafından verilen eğitimde, katılımcılar davranış-duygu-düşünce süreçleri ile davranış farklılıklarını oluşturan sosyal stilleri öğrenme fırsatı yakalarken, program sonunda katılımcılar, davranışlarındaki uyarlamalarla iletişimi güçlendirmeyi, karşı tarafı etkili bir şekilde ikna etmeyi ve çatışmaları azaltma metotlarını öğrenmiş oldu.

“Eğitim Programlarımız Devam Edecek”

“İletişim Sanatı” eğitimi öncesi katılımcılarla bir araya gelen PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel, üyelerine yönelik gerçekleştirdikleri eğitim programlarının ilerleyen dönemlerde de tekrarlanacağını müjdeleyerek, tüm üyelerine yetkinlik kazandırmak adına ellerinden gelen desteği vermeye devam edeceklerini kaydetti.

PERYÖN tarafından gerçekleştirilen “İletişim Sanatı” eğitimi, gün boyu sürdü.