Skip to main content
  • PERYÖN Güney Marmara Şubesi tarafından Ramazan ayı vesilesiyle her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve PERYÖN gönüllülerinin bir araya gelerek, paylaşımın ön plana çıktığı iftar organizasyonu, bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu.

Bursa, 30.06.2016 Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da mübarek Ramazan ayı dolayısıyla organize ettiği iftar yemeğinde üyelerini bir araya getirdi.

Bereketin ve paylaşımın hâkim olduğu 11 ayın sultanı Ramazan ayında, PERYÖN Güney Marmara Şubesi tarafından geleneksel hale getirilen iftar yemeğine üyeler de yoğun ilgi gösterirken, renkli görüntülerin yaşandığı buluşma TOFAŞ Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

İftar yemeğinde katılımcılara seslenen PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel, İstanbul’da gerçekleştirilen hain terör saldırısını şiddetle kınayarak, bu tür üzücü olayların artık son bulması temennisinde bulundu.

Hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dileyen Özçengel, Türk milletine baş sağlığı dileklerinde bulunarak, birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

Ramazan’ın Manevi Hazzını Doyasıya Yaşıyoruz

Öte yandan, PERYÖN Güney Marmara Şubesi olarak Ramazan ayı vesilesiyle üyelerle gönül sofrasında bir araya gelmekten dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını kaydeden Özçengel, başta PERYÖN üyelerinin olmak üzere; ülkemizin ve tüm İslam âleminin yaklaşan Ramazan Bayramı’nı da şimdiden kutladı.