Skip to main content
  • Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi, belirli aralıklarla Bursa’da faaliyet gösteren firmalara yönelik sürdürdüğü iş yeri ziyaretlerine, farklı ofis konseptiyle dikkat çeken Turkticaret.net ile devam etti.
  • Bursa’ya özgü mekânlardan oluşan mimarisiyle beğeni toplayan Turkticaret.net ofisini yakından inceleme fırsatı bulan PERYÖN üyeleri, ziyaretin sonunda Hay Group tarafından gerçekleştirilen, “Ücret ve Yan Haklar Araştırması” sunumunu dinledi.

Bursa, 26.02.2015 – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi, Bursa’daki firmaları yakından tanımaları amacıyla, üyelerine yönelik gerçekleştirdiği iş yeri ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

PERYÖN, iş yeri gezilerine “gelenekle geleceği birleştirdik” sloganıyla dikkat çeken ve Bursa’ya özgü mimari yapılardan oluşan konseptiyle beğeni toplayan Turkticaret.net firmasını ekleyerek, şirketteki çalışmalar hakkında bilgi edindi.

PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel önderliğinde gerçekleşen iş yeri gezisinde çok sayıda üye yer alırken, Turkticaret.net Eğitim Koordinatörü Birgül Yanıklar katılımcılarla yakından ilgilendi.

Ziyarette katılımcılara seslenen PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel, tüm misafirlere teşekkürlerini ileterek, “Öncelikle bizleri ağırladıkları için Turkticaret.net ailesine çok teşekkür etmek istiyorum. Hepimiz İnsan Kaynakları alanında çeşitli çalışmalar yürütüyoruz. Elbette ki işimizin önemli bir kısmını fiziksel şartlar da oluşturuyor. Ofise girer girmez, buradaki pozitif ortamı yakından hissediyorsunuz. Bu Türkticaret.net’in vizyonu hakkında önemli bir izlenim veriyor. Emeği geçenleri kutluyorum” diye konuştu.

“PERYÖN Üyelerini Ağırlamaktan Memnuniyet Duyuyoruz”

Özçengel’in ardından Turkticaret.net Eğitim Koordinatörü Birgül Yanıklar söz alarak, PERYÖN üyelerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şirket yapısı ve ofisin farklı konseptinin ortaya çıkış süreci hakkında bilgiler veren Yanıklar’ın ardından, şirketin İnsan Kaynakaları Müdürü Seyhan Koçak İK uygulamarını içeren tanıtım videosunu katılımcılara izletti.

Konuşmaların ardından PERYÖN üyeleri, işyerini yakından tanıma fırsatı bulurken, daha sonra üyeler konferans salonuna geçerek,  Hay Group tarafından gerçekleştirilen, “Ücret ve Yan Haklar Araştırması” sunumunu dinledi.

2014 yılı veri ve piyasalarını Türkiye – Bursa ölçeğinde dinleme imkânı bulan üyeler, 2014 piyasa hareketlerini, 2015 piyasa beklentilerini, ücret politikalarını ve değişken gelir ile birlikte, yan hakları dinleyerek, konu ile ilgili bilgi sahibi oldu.

Ziyaretin sonunda katılımcılar, toplu fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.