Skip to main content
  • Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi tarafından, üyelerinin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen HR Talks söyleşisi bu ay da yoğun katılımla gerçekleşti. Üyeler, bu ay ‘Performans Değerlendirme’ konusu hakkında beyin fırtınası yaptı.

Bursa, 11.11.2015 – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi, yaşam boyu eğitim bilinciyle gerçekleştirdiği, üyelerinin mesleki gelişimini ve üyeler arası paylaşımı arttırmayı hedefleyen HR Talk söyleşilerini bu ay da yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

PERYÖN yönetim kurulu üyelerini bir araya getirerek, her ay başka bir güncel HR konusunun işlendiği söyleşilerde bu ayın konusu, ‘Performans Değerlendirme’ oldu.

PERYÖN Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Prysmian Group İK Direktörü Levent Özçengel ile Bosch İK Müdürü Şebnem Kara’nın birlikte moderatörlüğünü yaptığı söyleşide, üyeler aktif olarak konu hakkında düşüncelerini paylaştı. Crown Plaza’da gerçekleştirilen etkinlikte, Performans Değerlendirme hususunda üyeler, işletmelerinin bu konuda uygulama stratejilerini, yaşadıkları sorunları ve sorunlara buldukları çözümleri paylaştı.

‘Söyleşilerimiz Devam Edecek’

Her ay gerçekleştirilen HR Talks söyleşileri hakkında konuşan PERYÖN Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçengel, şunları söyledi: “Üyelerimizin mesleki gelişimi için meslekte karşılaştıkları sorunları, bu sorunlara buldukları çözümleri birbirileriyle paylaşması derneğimizin en önemsediği ilkelerin başında geliyor. Katılımın bu kadar yoğun olması bizleri hem mutlu ediyor hem de etkinliğimiz oldukça verimli geçiyor. Bu ay Performans Değerlendirme konusunu işlemek istedik. Çünkü üyelerimiz için bu konu oldukça önemli. Birbirileriyle bu konu hakkında fikir ve strateji paylaşımları, mesleki gelişimleri için faydalı olacak. Geçen ay da olduğu gibi bu ay da oldukça verimli paylaşımlar içindeyiz. Her ay başka önemli bir konuyla beyin fırtınası yapmaya kararlılıkla devam edeceğiz.”

Deneyim ve Stratejiler Paylaşıldı

Performans Değerlendirme başlığı altında paylaşımda bulunan PERYÖN üyeleri, meslektaşlarının deneyim ve stratejilerinden faydalandıkları için duydukları memnuniyeti dile getirdi. Keyifli ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen etkinlik, üyelerin konu hakkında birbirine soru yöneltmeleri sonrasında sona erdi.