Skip to main content

  • Ofis mobilyasında farklı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Renowa Office Furniture, Workspace Dubai Ofis Malzemeleri ve Donanımı Fuarı’na katılarak yeni ürünlerini sergiledi. Fuarda ziyaretçilerden yoğun ilgi gördüklerini belirten Renowa Office Furniture Yönetim Kurulu Başkanı Ali Mutlu, güzel iş birliklerine imza attıklarını söyledi.

Bursa, 24.10.2019 – Şirketlere özel çalışma alanları, masa takımları ve raf sistemleri, oturma grupları, toplantı masaları, bölücü panel gibi birçok ürün tasarlayan Renowa Office Furniture, Dubai’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Workspace Dubai Ofis Malzemeleri ve Donanımı Fuarı’nda yerini aldı.

Fuar hakkında açıklamalarda bulunan Renowa Office Furniture Yönetim Kurulu Başkanı Ali Mutlu, fuarda standlarına yoğun bir ilgi olduğunu söyledi. Fuarın oldukça verimli geçtiğini ifade eden Mutlu, “Ofis mobilyasında farklı ve en yeni tasarımlarımızla dikkatleri üzerimize çekiyoruz. Fuarda 72 metrekarelik bir alanda sergilediğimiz birbirinden güzel ürünlerimiz ile ilgi odağı olduk” dedi. Ziyaretçilerin ilgisinden oldukça memnun olduklarının altını çizen Mutlu, güzel iş birliklerine imza attıklarını kaydetti.

Özel tasarlanmış mobilyalar

Fuarda özel tasarlanmış mobilyalarını katılımcılar ile buluşturduklarını dile getiren Mutlu, “Birbirinden farklı renk seçeneklerimiz ziyaretçilerin ilgisini çekti. Organizasyonda şirketlere özel çalışma alanları, masa takımları ve raf sistemleri, oturma grupları, toplantı masaları gibi ürünlerimizle yeni kataloğumuzu sergiledik. Kişilere özel verimli ve akıllı çalışma alanları yaratıyoruz. Bunu fuarda ziyaretçilerimiz ile paylaştık” diye konuştu.

Fuarlara özel önem verdiklerine dikkat çeken Mutlu, bu tür etkinliklere katılarak yeni ürünlerini ziyaretçiler ile buluşturmaya devam edeceklerini kaydetti.

Kendimizi sürekli geliştiriyoruz

Yenilikçi ürünleri ile sektörde fark yaratmaya devam ettiklerini belirten Renowa Office Furniture Yönetim Kurulu Başkanı Ali Mutlu, son teknolojiyi takip ettiklerini ve bu sayede tercih edilen bir firma haline geldiklerini vurguladı. Mutlu, kişilerin yaşam kalitesini arttıran ürünleri hayata geçirmeye devam edeceklerini ifade ederek, “Yenilikçi çizgimizi koruyarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Tasarım ekibimiz ile daha kaliteli ve konforlu bir yaşam için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu işlevsel mobilyaları üretmeye devam edeceğiz” dedi.