Skip to main content

§  Şirketlere özel çalışma alanları, masa takımları ve raf sistemleri, oturma grupları, toplantı masaları, bölücü panel gibi birçok ürün tasarlayan Renowa, 17. Bursa Yapı Fuarı’nda yerini aldı. Fuarda yeni modellerini ve yeni renklerini sergileyen firma, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

§  Fuarın oldukça verimli geçtiğini belirten Renowa Yönetim Kurulu Başkanı Ali Mutlu, “Ziyaretçilerin standımıza ilgisi oldukça fazlaydı. Burada güzel iş birliklerine imza attık. Kişilere özel hazırladığımız verimli ve akıllı çalışma alanlarıyla, yaşam kalitesini artırma odaklı çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Bursa, 24.04.2019 – Ofis mobilyasında farklı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Renowa, 17. Bursa Yapı Fuarı’na katılarak ürünlerini sergiledi.

18 – 21 Nisan tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuar hakkında açıklamalarda bulunan Renowa Yönetim Kurulu Başkanı Ali Mutlu, fuarın oldukça verimli geçtiğini söyledi.

Fuarda 112 metrekarelik bir alanda birbirinden farklı ürünlerini sergilediklerini belirten Mutlu, “Ziyaretçilerin standımıza ilgisi oldukça fazlaydı. Burada güzel iş birliklerine imza attık. Özel tasarlanmış mobilyalarımız ve birbirinden farklı renk seçeneklerimiz, katılımcıların fazlasıyla ilgisini çekti. Bu tür etkinliklerde yer almaya devam edeceğiz” dedi.

Akıllı çalışma alanları

Şirketlere özel çalışma alanları, masa takımları ve raf sistemleri, oturma grupları, toplantı masaları, bölücü panel gibi ürünler sunduklarını ifade eden Mutlu, “Kişilere özel verimli ve akıllı çalışma alanları yaratıyoruz. Bu fuarda da yeni nesil elektronik yükselir alçalır masa ve yeni raf sistemimizi müşterilerimizin beğenisine sunduk. Kalite, zamanında teslim ve satış sonrası hizmet en önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor. Ofis mobilyası konusunda farklı tasarımlarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Birbirinden güzel ve farklı ürün çeşitleri ile müşterilerinin aradığı her türlü iş mobilyasını tasarladıklarını dile getiren Mutlu, yaşam kalitesini arttıran ürünler sunduklarını da sözlerine ekledi.