Skip to main content
  • Fizik tabanlı, bilime dayalı teknoloji geliştiren Ermaksan, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, çalışanların çocuklarının katılımıyla ‘Hayalimdeki Ermaksan’ konulu anlamlı bir etkinliğe imza attı.

 

  • Çocukların hayallerindeki Ermaksan’ı resmettiği ve ortaya çıkan birbirinden güzel eserlerin fabrikada sergileneceği organizasyon kapsamında çocuklarla buluşan, Ermaksan Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özkayan, tüm çocuklara özel resim seti ve kitaplardan oluşan hediyeler takdim etti.

Bursa, 12.02.2018 – ‘Yenilikçi teknolojiler’ sloganıyla, bilime dayalı teknoloji geliştiren Ermaksan, kurumsal sosyal sorumluluk projelerine yeni bir halka daha ekledi.

Ermaksan, şirket bünyesindeki çalışanların çocuklarının katıldığı ve her birinin, hayalindeki Ermaksan’ı resmettiği anlamlı bir etkinlik düzenledi.

‘Hayalimdeki Ermaksan’ başlıklı etkinlik kapsamında, ortaya birbirinden güzel resimler çıkarken, ‘teknoloji çocukları’ ile bir araya gelen Ermaksan Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özkayan, tüm çocuklara özel resim seti ve kitaplardan oluşan hediyeler takdim etti.

Hayal etmekten vazgeçmeyin

‘Hayalimdeki Ermaksan’ etkinliğinin başarıyla sonuçlandığını belirten Ahmet Özkayan, bu proje sayesinde çocuklarla çok güçlü bir bağ kurduklarını söyledi.

Özkayan, etkinlik ile ‘yarınlarımız’ olan çocuklar için birer umut ışığı yakmayı hedeflediklerine dikkat çekerek, “Geleceğin Türkiye’si sizlerle birlikte daha aydınlık, daha gelişmiş ve kalkınmış bir ülke olacaktır. Buna inancım sonsuz. Her biriniz, ‘teknoloji çocukları’ olarak, ülkemizin gelişmiş ülkeler arasına adını yazdırması ve teknolojide dünyaya rol model olması için gereken ufka ve vizyona sahipsiniz. Hayal etmekten, kendinize hedef belirlemekten ve bu hedefe ulaşmak için çok çalışıp üretmekten asla vazgeçmeyin. Bu ülkenin geleceği sizlersiniz” dedi.

Özkayan, bu organizasyonu geleneksel hale getirmeyi hedeflediklerini kaydetti.

Öte yandan, çocukların hazırladığı birbirinden değerli resimler, Ermaksan fabrikasında sergilenecek.