Skip to main content
  • Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük güneş paneli üreticisi CW Enerji, hızla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Endüstriyel kurulum, evsel çatı kurulumu, On-Grid Off-Grid sistemler, güneş enerjili sulama sistemleri alanlarında faaliyet gösteren firma, Marmara Bölge Müdürlüğü’nü Bursa’da faaliyete geçirdi.
  • CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz, Bursa’da birçok fabrikanın çatısına güneş enerji santrali kurduklarını belirterek, “Bursa’nın Türk sanayisinde en güçlü noktalardan biri olduğunu yani mihenk taşlarından olduğunu biliyoruz. Bölgedeki sanayicilere daha iyi hizmet verebilmek adına Marmara Bölge Müdürlüğü’nü Bursa’da açtık. Artık sanayinin kalbinin olduğu yerde yani Bursa’dayız” dedi.

Antalya, 12.08.2021 – Türkiye ve Avrupa’nın en büyük güneş paneli üreticisi CW Enerji, hızla büyüme yolculuğuna devam ediyor. Güneş enerji sistemlerinin öncü firması CW Enerji, sanayinin kalbi olan Bursa’da Marmara Bölge Müdürlüğü’nü açtı.

Güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırarak gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakma amacıyla çalışmalarına devam ettiklerini belirten CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz, sektörde yenilikçi çalışmalara imza attıklarını söyledi. Yaklaşık 40 ülkeye ihracat yaptıklarını ifade eden Yılmaz, “Kendine özgü tasarımıyla, kendine özgün patentleri olan ve bunları katma değer haline getirip ülke ekonomisine katkıda bulunan bir firmayız. Hem güneş paneli üretip hem de güçlü partnerleriyle birlikte anahtar teslim güneş enerji santralleri kuran ve bu hizmetleri yaygın olarak birçok ülkede faaliyete geçiren, güçlü AR-GE yapısına sahip bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Artık sanayinin kalbinin olduğu yerde yani Bursa’dayız

Bursa’da yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını belirten Yılmaz, burada birçok fabrikanın çatısına güneş enerji santrali (GES) kurduklarını kaydetti. Kısa bir süre önce de Bursa’da Marmara Bölge Müdürlüğü’nü faaliyete geçirdiklerini ifade eden Yılmaz, “Biz en başından beri Bursa’yı çok sevdik. Türkiye’de sanayi dediğimizde akıllara ilk başta Bursa geliyor. Bursa’nın Türk sanayisinde en güçlü noktalardan biri olduğunu yani mihenk taşlarından olduğunu biliyoruz. Ekibimizle birlikte hemen her hafta Bursa’ya geliyorduk. Hem işimizi kolaylaştırmak hem de bölgedeki sanayicilere daha iyi hizmet verebilmek adına Marmara Bölge Müdürlüğü’nü Bursa’da açtık. Yeni yapılanmamızın şirket çalışanlarımıza ve bölgeye hayırlı olmasını diliyorum. Artık sanayinin kalbinin olduğu yerde yani Bursa’dayız ve çok heyecanlıyız. Buradan çok güzel işler çıkaracağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Her alanda sanayicilerimize yardımcı olmaya hazırız

CW Enerji Marmara Bölge Müdürü Mustafa Ateş de, Bursa ve Marmara Bölgesi’nin Türkiye sanayisinin bel kemiğini teşkil ettiğini söyledi. Bursa’da sanayicilerin ayağına kadar geldiklerini ifade eden Ateş, “Her alanda sanayicilerimize yardımcı olmaya hazırız. Bursalıların CW Enerji’ye olan ilgi ve alakası çok yüksek. CW Enerji’nin Türkiye’de en büyük panel yöneticisi olması, kendi imkânlarıyla anahtar teslimi yapması Bursa’daki sanayicilerimizin ve diğer işletmecilerin çok ilgisini çekiyor. Yoğun talep var ve biz de onlara yetişmeye çalışıyoruz” dedi.