Skip to main content

Ofis mobilyasında farklı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Renowa Ofis Mobilyaları, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen İstanbul Mobilya Fuarı’nda yerini aldı. Fuarda en yeni  ürünlerini ve özel tasarlanmış mobilyalarını sergileyen firma, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Bursa, 04.02.2022 – Şirketlere özel çalışma alanları, masa takımları ve raf sistemleri, oturma grupları, toplantı masaları, bölücü panel gibi birçok ürün tasarlayan Renowa Ofis Mobilyaları, İstanbul Mobilya Fuarı’na katılarak ürünlerini sergiledi.

25-30 Ocak tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen fuar hakkında açıklamalarda bulunan Renowa Ofis Mobilyaları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Mutlu, fuarda standlarına yoğun bir ilgi olduğunu söyledi. İstanbul Mobilya Fuarı’nda en yeni  tasarımlarını ve özel tasarlanmış mobilyalarını katılımcılarla buluşturduklarını ifade eden Mutlu, “Fuarda 300 metrekarelik bir alanda ürünlerimizi sergiledik. Ziyaretçilerin standımıza ilgisi oldukça fazlaydı. Burada güzel iş birliklerine imza attık. Birbirinden güzel ürünlerimiz ve renk seçeneklerimiz katılımcıların fazlasıyla ilgisini çekti” dedi.

Ziyaretçilerin ilgisinden oldukça memnun olduklarını dile getiren Mutlu, bu tür etkinliklerde yer almaya devam edeceklerini ve yeni ürünlerini ziyaretçilerle buluşturacaklarını kaydetti.

Ofislere konfor ve şıklık katan çözümler sunuyoruz

Ofis mobilyasında farklı tasarımlarımları ile dikkat çektiklerini belirten Mutlu, “İşlevsel detaylar ile çalışma alanlarını şekillendirip, ofislere konfor ve şıklık katan çözümler sunuyoruz. Kişilere özel verimli ve akıllı çalışma alanları yaratıyoruz. Yenilikçi ürünlerimiz ile sektörümüzde adımızdan fazlasıyla söz ettiriyor ve fark yaratmaya devam ediyoruz. İş hayatında üretkenliği, verimliliği ve performansı yükseltmek adına özel projeler geliştirmeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Alanında uzman tasarım ekipleri ile teknolojiyi yakından takip ettiklerini, bu doğrultuda daha kaliteli ve konforlu bir yaşam için çalıştıklarını vurgulayan Mutlu, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu işlevsel mobilyaları üretmeye devam edeceklerini de sözlerine ekledi.