Skip to main content

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük güneş paneli üreticisi CW Enerji, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında spora ve sporcuya destek olmaya devam ediyor. Firmanın sponsor olduğu Milli güreşçimiz Yasemin Adar, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de gerçekleştirilen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda altın madalya kazandı.

Antalya, 01.04.2021 – Milli güreşçimiz Yas emin Adar, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük güneş paneli üreticisi CW Enerji sponsorluğunda tarih yazmaya devam ediyor. Türkiye’de kadın güreşine öncülük eden Adar,

Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de gerçekleştirilen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda altın madalya kazandı.

Kadın güreşinin sembol ismi haline gelen Yasemin Adar, organizasyonda ülkemizi başarıyla temsil etti ve kürsünün en üst basamağında yer aldı.

Milli sporcumuz Yasemin Adar’a sponsor olmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, “Türkiye’ye adını 2016’da Letonya’nın başkenti Riga’da düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nda duyuran Adar, ülkemize kadınlarda ilk altın madalyayı kazandırdı. Türk kadın güreşinde yeni bir sayfa açan Yasemin, üst üste 4 kez adını Avrupa’nın zirvesine yazdırdı. Dünyanın zirvesinde yer alma başarısı gösterdi ve Paris’te gerçekleştirilen Dünya Şampiyonası’nda dünya şampiyonu ilk kadın Türk güreşçi oldu. Ayrıca 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda bronz madalya kazandı. Son olarak Avrupa Güreş Şampiyonası’nda altın madalya kazanarak bizleri gururlandırdı” dedi.

CW Enerji olarak; Yasemin Adar’a destek olmaktan gurur duyduklarını ifade eden Sarvan, ülkemizin bayrağını dünyada dalgalandıran genç sporcunun her zaman yanında yer almaya devam edeceklerini kaydetti.

CW Enerji Ailesi her zaman yanımda yer aldı

Kadın güreşine destek verdikleri için CW Enerji’ye teşekkür eden Yasemin Adar da, “5. kez Avrupa şampiyonu oldum ve çok gururluyum. CW Enerji Ailesi her zaman yanımda yer aldı. Bundan dolayı çok mutluyum. Destekleriyle Türkiye’de kadın güreşine öncülük etmeye devam edeceğim” diye konuştu.

CW Enerji’nin sponsor olduğu Milli güreşçimiz Yasemin Adar, altın madalya kazandı

CW Enerji’nin sponsor olduğu Milli güreşçimiz Yasemin Adar, altın madalya kazandı

CW Enerji’nin sponsor olduğu Milli güreşçimiz Yasemin Adar, altın madalya kazandı